A.Vainikevičiaus firma „ROGIRDA“, įkurta 1997 m. 2000 metais atidarytoje parduotuvėje šiuo metu vykdoma didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechninėmis medžiagomis. Parduotuvėje prekiaujama firmų “Philips”, “ABB”, “Haupa”, “ETI” ir kitų elektros prietaisų gamintojų produkcija. Firma siūlo platų apšvietimo technikos asortimentą.

Firmos „ROGIRDA“ klientai – gamybininės įmonės, statybinės organizacijos, viešosios įstaigos, žemės ūkio bendrovės ir individualūs klientai (elektrotechnikai, elektromonteriai). Nuolatiniams klientams skiriamas ypatingas dėmesys - taikomos nuolaidos bei priimami išankstiniai užsakymai ir komplektacija.

Firmos "ROGIRDA" prekių asortimentą sudaro elektros valdymo ir kontrolės įranga, elektros skydai, įvairios paskirties kabeliai, taip pat apšvietimo lempos, pramoniniai ir komerciniai šviestuvai ir jų įranga. Atvykusiems klientams patariame, parenkame medžiagas, elektros prietaisus ir jų priedus. Paskaičiuojame apšvietimo poreikį patalpoms, parenkame šviestuvus. Esant pageidavimui prekes pristatome į vietą arba nusiunčiame greituoju paštu. Taip pat bendradarbiaujame su montuotojais, kuriuos galime rekomenduoti.